Dziś odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu „Tai Chi w Paprocanach”

W dzisiejszych otwartych zajęciach Tai Chi w Ośrodku Wypoczynkowym „Paprocany” uczestniczyło 21 osób, było to ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Tai Chi w Paprocanach”. Dziękujemy, że byliście z nami, mamy nadzieję, że choć trochę przybliżyliśmy Wam starodawną chińską sztukę walki, a może niektórzy odkryli nową pasję?!

Przystępując do programu nie wiedzieliśmy, że zajęcia odbiją się takim echem. W każdą wakacyjną niedzielę w treningu uczestniczyło od 20 do ponad 30 osób z Tychów oraz okolicznych miejscowości. Cieszy nas fakt, że ćwiczyli zarówno młodsi jak i ci nieco starsi. Tai Chi cechuje się bardzo niską kontuzjogennością, a często wręcz polecane jest przez fizjoterapeutów przed powrotem do regularnych treningów innych aktywności. Przez co staje się coraz bardziej popularne w Polsce jak i na całym świecie!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom cyklu „Tai Chi w Paprocanach”. Od września zapraszamy na regularne zajęcia na sali gimnastycznej! Szczegóły znajdziecie z zakładce >>KONTAKT<<

Galerię z dzisiejszych zajęć znajdziecie w zakładce >>GALERIE<<