Niespodzianka na początek sezonu 2017/2018!

Z początkiem sezonu 2017/2018 przygotowaliśmy niespodziankę!

Pierwsza część dotyczy grupy początkującej w Tychach: wrześniowa składka członkowska -50%! (wtorki i czwartki godz. 17:30). Oczywiście nadal zapraszamy na pierwszy, niezobowiązujący trening. Dopiero przychodząc na drugie zajęcia prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej. Start 05.09.2017, Tychy, ul. Brzozowa 24 (Gim.1/SP14)

Druga część łączy się z troską o Wasze zdrowie i świadomość wpływu Tai Chi na nasz stan fizyczny oraz psychiczny.

Zachęcamy wszystkie osoby regularnie trenujące w naszym klubie oraz te, które dopiero zamierzają rozpocząć swoja przygodę z Tai Chi do zbadania składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej. Badanie będzie całkowicie bezpłatne, przeprowadzone przez nas w wybranym terminie, o którym poinformujemy na zajęciach. Nie ukrywamy również, że wyniki posłużą nam do celów badawczych. Po odpowiednim przeprowadzeniu doświadczenia, chcielibyśmy opublikować je w piśmie naukowym. Wszystkie wyniki będą prezentowane zbiorczo, a dodatkowe ankiety anonimowe. O szczegółach poinformujemy na sali gimnastycznej!

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu! >>KONTAKT<<


Poniżej przypominamy harmonogram poszczególnych grup w roku szkolnym 2017/2018:

TYCHY – wtorki i czwartki g.17:30 / 18:30 / 19:30 (ul. Brzozowa 24, Gimnazjum nr 1/SP 14)
BIELSKO-BIAŁA – poniedziałki i środy g.20:00 (ul. 1 Maja 12, Dom Kultury „Włókniarzy”)
GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ – poniedziałki i środy g.18:30 (ul. Powstańców Śląskich 3, SP nr 1)