Otwarty trening Tai Chi z Mistrzami: Ping Zhen Cheng oraz Narcyzem Lateckim!

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze organizowane przez nasz klub Międzynarodowe Seminarium WU SHU! W dniach 02-07.07.2018r. treningi  poprowadzą najwybitniejsi mistrzowie: Ping Zhen Cheng oraz Narcyz Latecki. W związku z tym, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na OTWARTY TRENING TAI CHI w pierwszym dniu seminarium (02.07.2018r.), zajęcia odbędą się na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3 w Tychach. 


ZAPRASZAMY NA OTWARTE ZAJĘCIA TAI CHI!

02.07.2018r.     GODZ. 18:00     Gimnazjum nr 3 w Tychach (ul. Borowa)


SPEAKERS / PRELEGENCI

Narcyz Latecki (雷 鐵 客 Lei Tieke), uznany za jednego ze stu najbardziej wyjątkowych artystów sztuk walki na świecie i prominentnego trenera Wushu, jest także współprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Wushu Sanshou Dao (IWSD), współpracuje z najwybitniejszymi mistrzami sztuk walki, takimi jak Yang Jwing-Ming czy Liang Shouyu. Od dwudziestu lat prowadzi własne centrum sztuk walki CMA (Chinese Martial Arts) w Acton w stanie Massachusetts.
W latach 1985-1997, wygrał kilka wszechstronnych tytułów mistrzowskich sztuk walki zdobywając ponad trzydzieści cztery złote medale w krajowych i międzynarodowych zawodach w Europie i Ameryce Północnej. W 2008r. został wybrany jednym z najwybitniejszych artystów sztuk walki na świecie i trenerem Wushu w publikacji „In the spirit of the Olympics 2008”: Niezwykli chińscy artyści sztuk walki na świecie. Wraz z oficjalnie zarejestrowanym certyfikatem zatwierdzonym przez Komisję Oceniającą Światowej Akademii Nauk i Międzynarodowe Stowarzyszenie Wushu Sanshou Dao, uznanie to było uhonorowaniem jego wybitnych osiągnięć w nauczaniu i treningu w chińskich sztukach walki. Więcej o osiągnięciach mistrza przeczytać można >>TUTAJ<<

Ping Zhen Cheng – ukończył Qigong Science Institute w Pekinie i Wuhan Physical Education College, założyciel East West Internal Arts, autor programów nauczania dla ponad 30 szkół sztuk walki i centrów medytacyjnych na całym świecie. Wykładowca Tuina Acupressure, Qigong, programu medycznego Tai Chi opartego na zasadach medycyny chińskiej. Poświęcił całe życie na naukę chińskiej sztuki tradycyjnego uzdrawiania i sztuk walki. Dorastając w prowincji Hebei w północnych Chinach, kolebce Wewnętrznych Sztuk Walki, miejscu narodzin Xingyi, Bagua i Taiji, jest następcą linii mistrzów Masters, które są narodowymi skarbami Chin. Jest jednym z nielicznych nauczycieli w USA, który odziedziczył ogromną wiedzę o wszystkich trzech stylach wewnętrznych, a także różnych sztukach uzdrawiania zarówno buddyjskiego, jak i taoistycznego pochodzenia. Jako trener narodowych mistrzów Kung Fu i Taiji, pojawił się w dzienniku Tai Chi, Newsday i Morning News Fox40. Dzieli się swoją wiedzą poprzez prowadzenie warsztatów na całym świecie. Więcej o mistrzu przeczytać można >>TUTAJ<<

Tel.: +48 691-850-059
e-mail: ksdragon.tychy@gmail.com