Poznajcie naszego Mistrza

Zdjęcie Mistrza Tadeusza Gackiego

Poznajcie naszego Mistrza, który wprowadzi Was w świat Tai Chi

Tai Chi Chuan / Taijiquan jest banalnie proste, kilka płynnych i łatwych do zapamiętania ruchów.. może wydawać się każdemu, kto biernie przyglądał się innym ćwiczącym. Wiemy, że początki mogą być trudne, dlatego tak ważne jest, aby swoje pierwsze kroki stawiać pod okiem doświadczonego instruktora. Poznajcie naszego Mistrza, który przeprowadzi Was przez ten „skomplikowany” proces, pokaże i wytłumaczy znaczenie każdego elementu.

Tadeusz Gacki – Mistrz 7 Duan/7 Dan International Wushu Sanshou Dao Association

 
Posiada tytuł “World martial arts famous person” nadany przez World Culture Science Academe Hong Kong China. Z okazji Olimpiady w Pekinie jego biografia ukazała się w specjalnie wydanym z tej okazji albumie “In the Spirit of the 2008 Olimpics extraordinary Chinese Martial Artists of the World”.
Uczestnik programów radiowych i telewizyjnych. Autor wielu książek oraz artykułów o Qigong. Założyciel i pierwszy Prezydent Wschodnioeuropejskiej Kwatery Głównej Yangs Martial Arts Association, współzałożyciel i były wiceprezes Polsko – Chińskiego Stowarzyszenia Wushu Nan Bei. Uczestnik pierwszego kursu instruktorskiego dla obcokrajowców w Jinanie. Organizator pierwszych zawodów i I Mistrzostw Polski Kung Fu / Wushu.
Jego wychowankowie zdobyli kilkadziesiąt tytułów Mistrzów Polski, mistrzów Niemiec, USA i Mistrzostw Świata w Wushu. Mistrz Reiki, specjalista nieinwazyjnej analizy osobowości, psychografologii, bioenergoterapii i radiestazji. Wykładowca na wielu kursach instruktorskich oraz w szkołach psychotronicznych. Założyciel i szef Centrum Sztuki Tai Kung Tao.

Zapraszamy na Tai Chi w Tychach, jak zacząć?

 
Zapraszamy do grupy początkującej we wtorki i czwartki o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 14 w Tychach (ul. Brzozowa 26). Zadzwoń do nas lub napisz maila i przyjdź na zajęcia. Nie zapomnij zabrać wygodnego stroju niekrępującego ruchów. Pierwszy trening jest niezobowiązujący, jeśli Ci się spodoba, na kolejnym poprosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej.
Grupa osób ćwiczących tai chi w Tychach