fbpx
+48 507-638-535 biuroDragon.tychy@interia.pl
Zapraszamy na zajęcia Tai Chi Chuan / Taijiquan w Tychach!

SEMINARIUM WU SHU 2019

Zakończyliśmy II Seminarium WU SHU w Tychach. Serdecznie dziękujemy Mistrzowi Narcyzowi LateckiemuChinese Martial Arts Division of Athletic Balance, LLC za przeprowadzenie treningów oraz przekazany ogrom wiedzy. W przeciągu dwóch dni przepracowaliśmy wspólnie 12h na sali gimnastycznej oraz boisku. W trakcie seminarium odbył się również trening ogólnodostępny, w którym uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Relacja z wydarzenia dostępna będzie już niedługo na naszym profilu Facebook.

II SEMINAR WU SHU 2019

In cooperation with the Chinese Martial Arts Division of Athletic Balance, LLC,
we would like to invite you to the second
SEMINAR WU SHU 2019 organized by our club with the  Master Latecki Narcyz

The event is addressed both to people starting their adventure with martial arts and those with a longer training experience. The seminar program includes practical classes of external and internal styles run by one of the most outstanding master.

We współpracy z Chinese Martial Arts- Division of Athletic Balance, LLC pragniemy zaprosić na drugie organizowane przez nasz klub SEMINARIUM WU SHU 2019
z Mistrzem Narcyzem Lateckim

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztukami walki jak i tych z dłuższym stażem treningowym. Program seminarium obejmuje zajęcia praktyczne stylów zewnętrznych oraz wewnętrznych prowadzonych przez jednego z najwybitniejszych mistrzów.

Informacje szczegółowe i zapisy:
Tel.: 691-850-059 / e-mail: ksdragon.tychy@gmail.com

Taijiquan tradycyjny styl Yang
56 form Taijiquan Chen
Miecz Taijiquan Chen
Luohan Shibashou /18 rąk shaolin luohan/ – zastosowania praktyczne

04. lipca 2019 godz. 10:00-13:00 / 16:00-19:00
05. lipca 2019 godz. 10:00-13:00 / 16:00-19:00


TRENING OGÓLNODOSTĘPNY: 
04. lipca 2019 godz. 17:30-19:00

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 14 w Tychach
43-100 Tychy, ul. Brzozowa 24

Narcyz Latecki (雷 鐵 客 Lei Tieke), uznany za jednego ze stu najbardziej wyjątkowych artystów sztuk walki na świecie i prominentnego trenera Wushu, jest także współprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Wushu Sanshou Dao (IWSD), współpracuje z najwybitniejszymi mistrzami sztuk walki, takimi jak Yang Jwing-Ming czy Liang Shouyu. Od dwudziestu lat prowadzi własne centrum sztuk walki CMA (Chinese Martial Arts) w Acton w stanie Massachusetts.
W latach 1985-1997, wygrał kilka wszechstronnych tytułów mistrzowskich sztuk walki zdobywając ponad trzydzieści cztery złote medale w krajowych i międzynarodowych zawodach w Europie i Ameryce Północnej. W 2008r. został wybrany jednym z najwybitniejszych artystów sztuk walki na świecie i trenerem Wushu w publikacji „In the spirit of the Olympics 2008”: Niezwykli chińscy artyści sztuk walki na świecie. Wraz z oficjalnie zarejestrowanym certyfikatem zatwierdzonym przez Komisję Oceniającą Światowej Akademii Nauk i Międzynarodowe Stowarzyszenie Wushu Sanshou Dao, uznanie to było uhonorowaniem jego wybitnych osiągnięć w nauczaniu i treningu w chińskich sztukach walki. Więcej o osiągnięciach mistrza przeczytać można >>TUTAJ<<

Informacje szczegółowe i zapisy:
Tel.: 691-850-059 / e-mail: ksdragon.tychy@gmail.com

INTERNATIONAL SEMINAR WU SHU 2018