Tai Chi dla początkujących Tychy

Grupa osób ćwiczących tai chi w Tychach

Tai Chi Chuan / Taijiquan w Tychach

Szukasz ciekawych zajęć ruchowych? Chcesz się zrelaksować i odprężyć, jednocześnie wzmacniając ciało oraz koncentrację? Zapraszamy na zajęcia Tai Chi dla osób początkujących, jak również tych doświadczonych.

Poznaj Tai Chi Chuan – sztukę walki dla każdego. Płynne, skoordynowane ruchy, głęboki oddech i wyciszenie służą jako medytacja, redukują stres oraz dają podstawy do doskonalenia ciała i umysłu. Spróbuj sam/sama! Nasze zajęcia prowadzimy w Tychach przy ul. Brzozowej 24 (Szkoła Podstawowa nr 14) – sprawdź jak dojechać >> Tai Chi Tychy.

Treningi Tai Chi dla osób początkujących i zaawansowanych. Zajęcia prowadzimy w dwóch grupach, w „początkującej” ćwiczą osoby rozpoczynające swoją przygodę ze wschodnimi sztukami walki, poznają pierwsze elementy, pozycje, zasady poruszania się i podstawowe sekwencje, dzięki którym mogą ćwiczyć również w domu. W grupie „zaawansowanej” spotykają się osoby  z kilkuletnim doświadczeniem, dla których Tai Chi to już nie tylko trening, ale stały element harmonogramu dnia. Tutaj poznasz szczegóły dłuższych form / układów różnych stylów oraz ćwiczeń Qigong.

Grupa początkująca

WTORKI i CZWARTKI
Godz. 18.00
Tychy, ul. Brzozowa 24 (SP nr 14)

Grupa zaawansowana

WTORKI i CZWARTKI
Godz. 19.00
Tychy, ul. Brzozowa 24 (SP nr 14)

Jak i kiedy można się zapisać? Zadzwoń do nas lub napisz maila. Dołączyć do grupy można w każdym momencie. Zapraszamy!