Tai Chi Tychy SMS Arena – 27.10.2020

W związku z najnowszymi obostrzeniami i pojawiającymi się pytaniami o zajęcia Tai Chi w Tychach poniżej przedstawiamy informację, ze strony gov.pl (Serwis Rzeczypospolitej Polskiej):

WSPÓŁZAWODNICTWO I WYDARZENIA SPORTOWE
W całym kraju współzawodnictwo sportowe, zajęcia sportowe i wydarzenia sportowe są organizowane bez udziału publiczności. W zajęciach, wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym (z wyłączeniem pól golfowych, kortów tenisowych, stajni, stadnin i torów wyścigowych dla koni, infrastruktury do sportów wodnych i lotniczych, których nie dotyczą ograniczenia co do maksymalnej liczby osób) może uczestniczyć nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia.”

Źródło: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia (na dzień 26.10.2020 r.)

Tym samym informujemy, że zajęcia Tai Chi w najbliższy wtorek 27.10.2020 r. odbędą się w sali gimnastycznej obiektu SMS Arena o godz. 19.00. O tym czy zajęcia na sali odbywać się będą w kolejnym miesiącu, zdecydujemy na podstawie osób deklarujących chęć uczestnictwa.

Dbajmy o siebie! Podczas zajęć zachowajmy minimum 1,5 m odległości. Osoby, które nie czują się najlepiej, miały kontakt z osobą zakażoną lub są w tzw. „grupie ryzyka” prosimy, aby zostały w domu! Przypominamy również, że na obiekcie obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcja rąk, prosimy o zabranie obuwia zmiennego oraz niekorzystanie z szatni. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest oddanie podpisanego oświadczenia COViD dostępnego tutaj >> Oświadczenie COViD!

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji w zakładce kontakt lub na naszym profilu na Facebook’u.