Tai Chi w sali SMS Arena Tychy!

Mamy to! Udało się znaleźć wolną salę gimnastyczną, jej wynajem zależy jednak od ilości osób chętnych do uczestnictwa w treningach.

Informacja o braku możliwości korzystania z sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 14 w Tychach zmusiła nas do znalezienia alternatywnego miejsca. Niestety ze względu na pandemię i nowe obostrzenia, to zadanie nie było proste. W tym czasie prowadziliśmy dla Was zajęcia online, cieszymy się, że chociaż w ten sposób mogliśmy się spotkać i wspólnie ćwiczyć. W końcu udało się, znaleźliśmy wolną salę gimnastyczną w SMS Arena Tychy!

Zdajemy sobie sprawę z aktualnej sytuacji epidemicznej w naszym kraju, niektóre osoby mogą obawiać się uczestnictwa w treningach, dlatego wynajem sali w SMS Arenie zależy od ilości chętnych osób. W najbliższy wtorek 27.10.2020 r. o godz. 19.00 odbędzie się pierwszy trening w nowym miejscu (wskazówki dojazdu poniżej) dla obu grup trenujących w Tychach. Następnie wszystkich aktualnych członków klubu poprosimy o zadeklarowanie możliwości i chęci udziału w kolejnym miesiącu. Przypominamy również, że na obiekcie obowiązuje zasłanianie ust i nosa (z wyjątkiem czasu podczas treningu) oraz dezynfekcja rąk, prosimy jednocześnie by nie korzystać z szatni. Serdecznie zapraszamy!

Wielofunkcyjna sala gimnastyczna ma wymiary około 15 m x 20 m i jest ogrzewana do temperatury 13-15 stopni. Przed wejściem wszystkich uczestników zajęć prosimy o zmianę obuwia –  z góry dziękujemy!

Wskazówki dojazdu - mapa

SMS Arena mieści się przy ul. Lawendowej. Dojazd od strony ul. Oświęcimskiej 51 – wjazd pomiędzy Hotelem Aros, Restauracją Weranda oraz składem budowlanym.

Google street view / zdjęcia >> WJAZD >> WEJŚCIE DO OBIEKTU >> SALA GIMNASTYCZNA

Więcej informacji o SMS Arenie znajduje się tutaj. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji w zakładce kontakt lub na Facebook’u.

Tai Chi online