Zapraszamy na kolejne zajęcia Tai Chi online!

Pierwsze-próbne zajęcia online (05.05.2020 r) przeszły do historii i nieskromnie możemy powiedzieć, że pod względem technicznym zaliczymy je do tych udanych. Mamy nadzieję, że również odnieśliście takie wrażenie, ponieważ chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w kolejnych spotkaniach!

Poniżej znajduje się harmonogram treningów oraz informacje szczegółowe.

HARMONOGRAM TRENINGÓW TAI CHI ONLINE

WTORKI i CZWARTKI
godz. 18.00

JAK DOŁĄCZYĆ DO ZAJĘĆ?

Prosimy o przesłanie swojego adresu mailowego na naszą skrzynkę: ksdragon.tychy@gmail.com*!

*Osoby, które już przesłały nam swój adres mailowy, nie muszą robić tego po raz kolejny, automatycznie otrzymają zaproszenie na pozostałe zajęcia!

Najpóźniej w dniu treningu otrzymasz link z zaproszeniem do zajęć. Bardzo ważne: link będzie aktywny dopiero o godzinie rozpoczęcia spotkania (18.00).

CZEGO POTRZEBUJESZ?

Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu oraz miejsca do ćwiczeń!

Nie potrzebujesz kamerki internetowej ani mikrofonu. Jednak będzie nam miło zobaczyć Cię na monitorze naszego komputera, dlatego zachęcamy do włączenia swojej kamery. Jednocześnie prosimy, aby wyłączyć mikrofony.

Nasz trening będziemy starać się wykonać w miejscu lub na jak najmniejszej powierzchni, dlatego na czas treningu nie musisz przemeblowywać całego pokoju.

TRENING

Trening potrwa około 30-40 minut.
Każde zajęcia rozpoczynać będziemy krótką rozgrzewką i rozciąganiem.
Prosimy, aby wszystkie ćwiczenia wykonywać w ramach własnych możliwości!

Do zobaczenie na treningu! Jeśli macie ochotę zaproście również swoich bliskich!

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu: ksdragon.tychy@gmail.com oraz odwiedzanie naszego profilu na Facebook’u!