Zapraszamy na Międzynarodowe Seminarium WU SHU!

We współpracy z Chinese Martial Arts- Division of Athletic Balance, LLC pragniemy zaprosić na pierwsze organizowane przez nasz klub MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM WU SHU 2018
z Mistrzami Narcyzem Lateckim oraz Ping Zhen Cheng

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztukami walki jak i tych z dłuższym stażem treningowym. Program seminarium obejmuje zajęcia praktyczne stylów zewnętrznych oraz wewnętrznych prowadzonych przez jednych z najwybitniejszych mistrzów. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami na temat prelegentów oraz samego seminarium. Na dole strony znajduje się formularz rejestracyjny, po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu, drogą mailową otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji. Samo zgłoszenie jest niezobowiązujące, dopiero uiszczenie opłaty seminaryjnej będzie potwierdzeniem Państwa udziału w wydarzeniu.

Informacje szczegółowe >>  Tel.: 691-850-059 / e-mail: ksdragon.tychy@gmail.com

Seminarium odbędzie się w dniach:
02.07.2018r. – 07.07.2018r.

Wszystkie zajęcia odbędą się w Tychach, dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym terminie. W zależności od ilości zapisanych osób wynajęta zostanie odpowiednia hala sportowa.

Koszt udziału w seminarium zostanie podany wkrótce

PRELEGENCI

Narcyz Latecki (雷 鐵 客 Lei Tieke), uznany za jednego ze stu najbardziej wyjątkowych artystów sztuk walki na świecie i prominentnego trenera Wushu, jest także współprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Wushu Sanshou Dao (IWSD), współpracuje z najwybitniejszymi mistrzami sztuk walki, takimi jak Yang Jwing-Ming czy Liang Shouyu. Od dwudziestu lat prowadzi własne centrum sztuk walki CMA (Chinese Martial Arts) w Acton w stanie Massachusetts.
W latach 1985-1997, wygrał kilka wszechstronnych tytułów mistrzowskich sztuk walki zdobywając ponad trzydzieści cztery złote medale w krajowych i międzynarodowych zawodach w Europie i Ameryce Północnej. W 2008r. został wybrany jednym z najwybitniejszych artystów sztuk walki na świecie i trenerem Wushu w publikacji „In the spirit of the Olympics 2008”: Niezwykli chińscy artyści sztuk walki na świecie. Wraz z oficjalnie zarejestrowanym certyfikatem zatwierdzonym przez Komisję Oceniającą Światowej Akademii Nauk i Międzynarodowe Stowarzyszenie Wushu Sanshou Dao, uznanie to było uhonorowaniem jego wybitnych osiągnięć w nauczaniu i treningu w chińskich sztukach walki. Więcej o osiągnięciach mistrza przeczytać można >>TUTAJ<<

PROPONOWANE TEMATY

STYLE WEWNĘTRZNE
Tai Chi Yang,
Chen,
Liu He Ba Fa,
Wuji,
Xingyi,
Baqua,
Selfhealing Pai Da

STYLE ZEWNĘTRZNE
Fanzi Quan,
Baiji Quan,
Piqua Quan
Chuojiao Quan

Ping Zhen Cheng – ukończył Qigong Science Institute w Pekinie i Wuhan Physical Education College, założyciel East West Internal Arts, autor programów nauczania dla ponad 30 szkół sztuk walki i centrów medytacyjnych na całym świecie. Wykładowca Tuina Acupressure, Qigong, programu medycznego Tai Chi opartego na zasadach medycyny chińskiej. Poświęcił całe życie na naukę chińskiej sztuki tradycyjnego uzdrawiania i sztuk walki. Dorastając w prowincji Hebei w północnych Chinach, kolebce Wewnętrznych Sztuk Walki, miejscu narodzin Xingyi, Bagua i Taiji, jest następcą linii mistrzów Masters, które są narodowymi skarbami Chin. Jest jednym z nielicznych nauczycieli w USA, który odziedziczył ogromną wiedzę o wszystkich trzech stylach wewnętrznych, a także różnych sztukach uzdrawiania zarówno buddyjskiego, jak i taoistycznego pochodzenia. Jako trener narodowych mistrzów Kung Fu i Taiji, pojawił się w dzienniku Tai Chi, Newsday i Morning News Fox40. Dzieli się swoją wiedzą poprzez prowadzenie warsztatów na całym świecie. Więcej o mistrzu przeczytać można >>TUTAJ<<

PROPONOWANY TEMAT

The Auto of 5-elements Breathing

ZAPISY

SEMINARIUM 2018